Poland ?

Witam.

Je?eli zagl?daj? tu jacy? Polacy, to zapraszam na www.arduino-polska.pl
Chcemy stworzy? polskie forum o tematyce Arduino.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na forum.
Jeszcze nie wszystko jest gotowe, ale je?eli kto? wyrazi ch?? pomocy przy forum (posiada odpowiedni? wiedz?), znajdzie na stronie adres e-mail, pod kt贸ry mo?na pisa? i zg?asza? swoj? ch?? jakiej kolwiek wsp贸?pracy z forum.

Szukamy te? moderator贸w.

Zapraszam: www.arduino-polska.pl

Ja te? jestem Polski :smiley:
Dopiero zaczynam zabaw? z Arduino.

Cze??,
Podany wy?ej link do arduino-polska jest martwy. Znacie mo?e jakie? inne godne polecenia polskie forum o arduino?

dobra rada... 'kurwa' moze i brzmi swojsko ale lepiej dla ciebie bedzie jak podszkolisz angielski -> czytasz co chcesz i korzystasz z czego chcesz wsz?dzie

z polskim masz dostep moze do paru artykulow a po angielsku masz ca?e tony tutoriali i informacji

Witam wszystkich.

marcin_i:
Cze??,
Podany wy?ej link do arduino-polska jest martwy. Znacie mo?e jakie? inne godne polecenia polskie forum o arduino?

Na majsterkowo.pl jest troch? artyku?贸w a arduino.
Maj? te? forum o arduino http://majsterkowo.pl/forum/arduino-i-inne-mikrokontrolery-f36.html

kerimil:
dobra rada... 'kurwa' moze i brzmi swojsko ale lepiej dla ciebie bedzie jak podszkolisz angielski -> czytasz co chcesz i korzystasz z czego chcesz wsz?dzie

z polskim masz dostep moze do paru artykulow a po angielsku masz ca?e tony tutoriali i informacji

Znajomo?? angielskiego w Polsce w dzisiejszych czasach jest niezb?dna. Smuci mnie fakt, ?e w tak du?ym kraju jest tak ma?o dost?pnych manuali, dokumentacji technicznej i t?umacze? po Polsku.

Je?eli kto? ma jaki? pomys? na stron? o arduino po polsku mog? pom贸c od strony technicznej i graficznej ze stron? www.

zapomnij o polskim - kraj z zerowym przemyslem i bez perspektyw dla mlodych... jedyny sens to opanowac angielski dobrze i ucieka? za granic? to mo?e po?yjesz na dobrym poziomie i bez stresu

zgadzam sie , a pozatym co za sens jest robic teraz w pl znasz eng i dajesz rade wszedzie

arduino-polska.cba.pl

Zapraszam :stuck_out_tongue:

Pozdrowienia z ?odzi/W?oc?awka.

Wiem, ?e w Polsce nie ma rodzimego przemys?u, ale Panie i Panowie, ale je?li nie my to zmnienimy, to nikt za nas tego nie zrobi.

Pozdrawiam wszystkich zapale?c贸w, tw贸rc贸w, kreator贸w i odkrywc贸w

Artur

Witam zapraszam na stron?:
http://www.arduinopolska.cba.pl/
Mam nadziej?, ?e w przysz?o?ci b?dzie tam wiele projekt贸w i uda si? rozwin?? t? stron?.
Pozdrawiam!
http://www.arduinopolska.cba.pl/

Witam serdecznie . Od niedawna korzystam z Arduino , mam p?ytk? mega 2560 r3 oraz shield Usb Host Shield .
Je?li by kogo? interesowala poprawiona wersja Usb Generic Mass Storage to w?a?nie poprawi?em i uruchomi?em biblioteki .
Dzia?a z Dyskami Twardymi i PenDrive .
M贸 e-mail : wiesiek1p@gmail.com

Witam.
od kilku dni bawie sie Arduino i milo widziec ze rodacy tez sie tym zajmuja.
Mam Arduino Uno Rev 3 Ultimate Starter Kit ktory dostalam w prezencie na zakonczenie studiow (kierunek inz. mechaniczna). Na razie przerabiam przyklady z zalaczonej ksiazki, kiedy wreszcie wezme sie za cos bardziej oryginalnego to na pewno bede miala mnostwo pytan na forum.
Pozdrowienia z Poludniowej Kaliforni

Dzie? dobry. Arduino zainteresowa?em si? przez przypadek, po prostu szuka?em jakiego? pomys?u na zainteresowanie 16-letniego wnuka mikro robotyk?. Niestety j. angielski znam do?? s?abo, od 20 lat mam PC, od 16 Internet, wi?c pewnie zwroty konieczne do obs?ugi IT znam, ale to za ma?o. Szukam, czesz? Internet i mam nadziej?, ?e w ko?cu trafi? na co? na poziomie. Aktualnie przerabiam kurs zakupiony w "Strefa kurs贸w" - "Kurs Arduino od podstaw" i jestem pod wra?eniem. Zdaj? sobie spraw?, ?e bez fachowej literatury moje mo?liwo?ci b?d? ograniczone.
Mo?e zamiast narzekania sami zrobimy co? co po??czy poszczeg贸lne projekty? Mo?e jaki? projekt oparty o europejskie fundusze? Przecie? Unia daje kas? na likwidowanie wykluczenia cyfrowego obywateli, praktyczna znajomo?? j?zyka programisty chyba si? zmie?ci w takim projekcie?

Hej.
Ja tez polski acz kolwiek niestety zyje za granicami.
arduino duamilanove i 2560r3.
Pozdrawiam

Pozdrawiam,

Polak pisz膮cy z Polski :smiley:

bawi臋 si臋 na Uno R3 i Nano v3.0

Zapraszam serdecznie kochani na Arduino Polska Forum!

Mamy wiele u偶ytkownik贸w, ci膮gle Was przybywa, mam nadziej臋, 偶e b臋dzie coraz wi臋cej!

Pozdrawia,
Ekipa Arduino Polska!

Witam wszystkich, zapraszam na moj膮 now膮 stron臋/bloga na kt贸rej ju偶 jest dost臋pnych kilka projekt贸w a w przysz艂o艣ci pojawi si臋 coraz wi臋cej.

nikodembartnik.pl

Pozdrawiam
Nikodem Bartnik

Pilot RF & IR - SmartW膮偶 - 64 komendy - | radio + podczerwie艅 = sterowanie domem

Zapraszam do ogl膮dania :slight_smile:

Witam wszystkich chcia艂em si臋 zarejestrowa膰 na polskim forum

ale niestety wychodzi mi ca艂y czas b艂膮d 偶e nie u偶y艂em wystarczaj膮co wielu znak贸w z艂o偶onych cho膰 u偶ywa艂em ich wystarczaj膮co wiele lub mo偶e a偶 za du偶o (password od 14 znak贸w do 20)

Wiec albo z t膮 platform膮 kto艣 sobie jaja robi albo ....

P.S.Tu zarejestrowa艂em si臋 w kilka sekund.

Pozdrawiam