Go Down

Topic: Poland ? (Read 16771 times) previous topic - next topic

wiesiek1

Witam serdecznie .  Od niedawna korzystam z Arduino , mam p?ytk? mega 2560 r3 oraz shield Usb Host Shield .
Je?li by kogo? interesowala poprawiona wersja Usb Generic Mass Storage to w?a?nie poprawi?em i uruchomi?em biblioteki .
Dzia?a z Dyskami Twardymi i PenDrive .
Mó e-mail : wiesiek1p@gmail.com

Witam.
od kilku dni bawie sie Arduino i milo widziec ze rodacy tez sie tym zajmuja.
Mam Arduino Uno Rev 3 Ultimate Starter Kit ktory dostalam w prezencie na zakonczenie studiow (kierunek inz. mechaniczna). Na razie przerabiam przyklady z zalaczonej ksiazki, kiedy wreszcie wezme sie za cos bardziej oryginalnego to na pewno bede miala mnostwo pytan na forum.
Pozdrowienia z Poludniowej Kaliforni

gallux

Dzie? dobry. Arduino zainteresowa?em si? przez przypadek, po prostu szuka?em jakiego? pomys?u na zainteresowanie 16-letniego wnuka mikro robotyk?.  Niestety j. angielski znam do?? s?abo, od 20 lat mam PC, od 16 Internet, wi?c pewnie zwroty konieczne do obs?ugi IT znam, ale to za ma?o. Szukam, czesz? Internet i mam nadziej?, ?e w ko?cu trafi? na co? na poziomie. Aktualnie przerabiam kurs zakupiony w "Strefa kursów" - "Kurs Arduino od podstaw" i jestem pod wra?eniem. Zdaj? sobie spraw?, ?e bez fachowej literatury moje mo?liwo?ci b?d? ograniczone.
Mo?e zamiast narzekania sami zrobimy co? co po??czy poszczególne projekty? Mo?e jaki? projekt oparty o europejskie fundusze? Przecie? Unia daje kas? na likwidowanie wykluczenia cyfrowego obywateli, praktyczna znajomo?? j?zyka programisty chyba si? zmie?ci w takim projekcie?

mOskit

Hej.
Ja tez polski acz kolwiek niestety zyje za granicami.
arduino duamilanove i 2560r3.
Pozdrawiam

nysander

Pozdrawiam,

Polak piszący z Polski :D

bawię się na Uno R3 i Nano v3.0

PrimeCGI

Feb 18, 2015, 12:15 pm Last Edit: Feb 18, 2015, 12:15 pm by PrimeCGI
Zapraszam serdecznie kochani na Arduino Polska Forum!

http://forum.arduinopolska.com

Mamy wiele użytkowników, ciągle Was przybywa, mam nadzieję, że będzie coraz więcej!

Pozdrawia,
Ekipa Arduino Polska!

http://forum.arduinopolska.com

Go Up

Please enter a valid email to subscribe

Confirm your email address

We need to confirm your email address.
To complete the subscription, please click the link in the email we just sent you.

Thank you for subscribing!

Arduino
via Egeo 16
Torino, 10131
Italy