Go Down

Topic: Poland ? (Read 15401 times) previous topic - next topic

Max89

Kto? z Polski bywa na tym forum ?  ;)

I have solution !
But it involves spherical chickens in frictionless vacuum...

Zuluriney

Bywa :P

Zyje w Berlinie ale jestem z polski...mam nadzieje ze nie jestesmy jedyni :/

Max89

Zapowiada si? na to ?e jedyni ;P
Nie za wielu interesuje si? t? platform?, w Polsce z niewiadomych przyczyn rz?dzi bascom ;P
I have solution !
But it involves spherical chickens in frictionless vacuum...

kerimil

owszem s?
przy okazji spytam... czemu stuff z ebaya za 3$ u nas kosztuje 32PLN z przesy?k? na popularnym polskim portalu aukcyjnym :-D
WTF?

kamilk21

Witam kolegów,

Ja si? troch? gubi? na tym forum i mam nadziej?, ?e koledzy pomog?. :)

Pozdrawiam
Kamil

apolska

Witam.

Je?eli zagl?daj? tu jacy? Polacy, to zapraszam na www.arduino-polska.pl
Chcemy stworzy? polskie forum o tematyce Arduino.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na forum.
Jeszcze nie wszystko jest gotowe, ale je?eli kto? wyrazi ch?? pomocy przy forum (posiada odpowiedni? wiedz?), znajdzie na stronie adres e-mail, pod który mo?na pisa? i zg?asza? swoj? ch?? jakiej kolwiek wspó?pracy z forum.

Szukamy te? moderatorów.

Zapraszam: www.arduino-polska.pl

MariPL

Ja te? jestem Polski :D
Dopiero zaczynam zabaw? z Arduino.

marcin_i

Cze??,
Podany wy?ej link do arduino-polska jest martwy. Znacie mo?e jakie? inne godne polecenia polskie forum o arduino?

kerimil

Dec 01, 2012, 06:01 pm Last Edit: Dec 01, 2012, 06:03 pm by kerimil Reason: 1
dobra rada... 'kurwa' moze i brzmi swojsko ale lepiej dla ciebie bedzie jak podszkolisz angielski -> czytasz co chcesz i korzystasz z czego chcesz wsz?dzie

z polskim masz dostep moze do paru artykulow a po angielsku masz ca?e tony tutoriali i informacji

iovo

Witam wszystkich.

Cze??,
Podany wy?ej link do arduino-polska jest martwy. Znacie mo?e jakie? inne godne polecenia polskie forum o arduino?

Na majsterkowo.pl jest troch? artyku?ów a arduino.
Maj? te? forum o arduino http://majsterkowo.pl/forum/arduino-i-inne-mikrokontrolery-f36.html

dobra rada... 'kurwa' moze i brzmi swojsko ale lepiej dla ciebie bedzie jak podszkolisz angielski -> czytasz co chcesz i korzystasz z czego chcesz wsz?dzie

z polskim masz dostep moze do paru artykulow a po angielsku masz ca?e tony tutoriali i informacji

Znajomo?? angielskiego w Polsce w dzisiejszych czasach jest niezb?dna. Smuci mnie fakt, ?e w tak du?ym kraju jest tak ma?o dost?pnych manuali, dokumentacji technicznej i t?umacze? po Polsku.

Je?eli kto? ma jaki? pomys? na stron? o arduino po polsku mog? pomóc od strony technicznej i graficznej ze stron? www.

kerimil

zapomnij o polskim - kraj z zerowym przemyslem i bez perspektyw dla mlodych... jedyny sens to opanowac angielski dobrze i ucieka? za granic? to mo?e po?yjesz na dobrym poziomie i bez stresu

abrahita

zgadzam sie , a pozatym co za sens jest robic teraz w pl znasz eng i dajesz rade wszedzie

dzidek333

Jan 20, 2014, 03:11 pm Last Edit: Jan 23, 2014, 09:25 pm by dzidek333 Reason: 1
arduino-polska.cba.pl

Zapraszam :P

scyt

Pozdrowienia z ?odzi/W?oc?awka.

Wiem, ?e w Polsce nie ma rodzimego przemys?u, ale Panie i Panowie, ale je?li nie my to zmnienimy, to nikt za nas tego nie zrobi.

Pozdrawiam wszystkich zapale?ców, twórców, kreatorów i odkrywców

Artur

Nikodem

Witam zapraszam na stron?:
http://www.arduinopolska.cba.pl/
Mam nadziej?, ?e w przysz?o?ci b?dzie tam wiele projektów i uda si? rozwin?? t? stron?.
Pozdrawiam!
http://www.arduinopolska.cba.pl/

Go Up