Go Down

Topic: Poland ? (Read 16956 times) previous topic - next topic

Max89

Kto? z Polski bywa na tym forum ?  ;)

I have solution !
But it involves spherical chickens in frictionless vacuum...

Zuluriney

Bywa :P

Zyje w Berlinie ale jestem z polski...mam nadzieje ze nie jestesmy jedyni :/

Max89

Zapowiada si? na to ?e jedyni ;P
Nie za wielu interesuje si? t? platform?, w Polsce z niewiadomych przyczyn rz?dzi bascom ;P
I have solution !
But it involves spherical chickens in frictionless vacuum...

kerimil

owszem s?
przy okazji spytam... czemu stuff z ebaya za 3$ u nas kosztuje 32PLN z przesy?k? na popularnym polskim portalu aukcyjnym :-D
WTF?

kamilk21

Witam kolegów,

Ja si? troch? gubi? na tym forum i mam nadziej?, ?e koledzy pomog?. :)

Pozdrawiam
Kamil

apolska

Witam.

Je?eli zagl?daj? tu jacy? Polacy, to zapraszam na www.arduino-polska.pl
Chcemy stworzy? polskie forum o tematyce Arduino.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na forum.
Jeszcze nie wszystko jest gotowe, ale je?eli kto? wyrazi ch?? pomocy przy forum (posiada odpowiedni? wiedz?), znajdzie na stronie adres e-mail, pod który mo?na pisa? i zg?asza? swoj? ch?? jakiej kolwiek wspó?pracy z forum.

Szukamy te? moderatorów.

Zapraszam: www.arduino-polska.pl

MariPL

Ja te? jestem Polski :D
Dopiero zaczynam zabaw? z Arduino.

marcin_i

Cze??,
Podany wy?ej link do arduino-polska jest martwy. Znacie mo?e jakie? inne godne polecenia polskie forum o arduino?

kerimil

Dec 01, 2012, 06:01 pm Last Edit: Dec 01, 2012, 06:03 pm by kerimil Reason: 1
dobra rada... 'kurwa' moze i brzmi swojsko ale lepiej dla ciebie bedzie jak podszkolisz angielski -> czytasz co chcesz i korzystasz z czego chcesz wsz?dzie

z polskim masz dostep moze do paru artykulow a po angielsku masz ca?e tony tutoriali i informacji

iovo

Witam wszystkich.

Cze??,
Podany wy?ej link do arduino-polska jest martwy. Znacie mo?e jakie? inne godne polecenia polskie forum o arduino?

Na majsterkowo.pl jest troch? artyku?ów a arduino.
Maj? te? forum o arduino http://majsterkowo.pl/forum/arduino-i-inne-mikrokontrolery-f36.html

dobra rada... 'kurwa' moze i brzmi swojsko ale lepiej dla ciebie bedzie jak podszkolisz angielski -> czytasz co chcesz i korzystasz z czego chcesz wsz?dzie

z polskim masz dostep moze do paru artykulow a po angielsku masz ca?e tony tutoriali i informacji

Znajomo?? angielskiego w Polsce w dzisiejszych czasach jest niezb?dna. Smuci mnie fakt, ?e w tak du?ym kraju jest tak ma?o dost?pnych manuali, dokumentacji technicznej i t?umacze? po Polsku.

Je?eli kto? ma jaki? pomys? na stron? o arduino po polsku mog? pomóc od strony technicznej i graficznej ze stron? www.

kerimil

zapomnij o polskim - kraj z zerowym przemyslem i bez perspektyw dla mlodych... jedyny sens to opanowac angielski dobrze i ucieka? za granic? to mo?e po?yjesz na dobrym poziomie i bez stresu

abrahita

zgadzam sie , a pozatym co za sens jest robic teraz w pl znasz eng i dajesz rade wszedzie

dzidek333

Jan 20, 2014, 03:11 pm Last Edit: Jan 23, 2014, 09:25 pm by dzidek333 Reason: 1
arduino-polska.cba.pl

Zapraszam :P

scyt

Pozdrowienia z ?odzi/W?oc?awka.

Wiem, ?e w Polsce nie ma rodzimego przemys?u, ale Panie i Panowie, ale je?li nie my to zmnienimy, to nikt za nas tego nie zrobi.

Pozdrawiam wszystkich zapale?ców, twórców, kreatorów i odkrywców

Artur

Nikodem

Witam zapraszam na stron?:
http://www.arduinopolska.cba.pl/
Mam nadziej?, ?e w przysz?o?ci b?dzie tam wiele projektów i uda si? rozwin?? t? stron?.
Pozdrawiam!
http://www.arduinopolska.cba.pl/

Go Up

Please enter a valid email to subscribe

Confirm your email address

We need to confirm your email address.
To complete the subscription, please click the link in the email we just sent you.

Thank you for subscribing!

Arduino
via Egeo 16
Torino, 10131
Italy