Go Down

Topic: Alihan Cibooglu Blog Tanıtım (Read 598 times) previous topic - next topic

aliymn

Jan 21, 2016, 12:11 am Last Edit: Jan 21, 2016, 12:50 am by CrossRoads
[moderator note - Turkish post promoting an electronics blog]
AlihanCibooglu Blog Tanıtım
Kişisel Bloğun Amacı Nedir ?
Kişisel blog'um genel amacı sizlere en kaliteli ve özgün makaleleri en verimli şekilde aktarmaktadır.
Peki Blog Neler İçeriyor ?
Programlama , Elektrik-Elektronik , WebMaster ve Teknoloji olarak ayrılmaktadır.Sizlere kaliteli bilgileri kazandırmak amacıyla en çok sorulan ve soruların en çok olduğu konuları ele aldım örneğin , Arduino Nedir ? bir çok kişi bu soruyu merak edip düzgün cevap alamamaktadır.Yine başka bir konumuz olan yeni nesil teknolojiyle ayak uyduran Li-Fi Nedir ? Sorusu , bu makaleler sistemde 100'den fazla izlenim almakta ve insanlar bu soruların cevaplarını aldıkları için mutlu olmaktadır.Sizlerede soru ve sorunlarınızı kişisel blog'uma girerek iletişim kısmından bana iletirseniz bende size en kısa zamanda yardımcı olabilcek makaleler ile cevap üretmeye çalışacağım.
Aldığım bilgiler vereceğim bilgilere eşittir.Ne öğrendiysem sizlere onu anlatmaya çalışırım. Arduino ilgili makalelerimde mesleki kariyerimden dolayı edindiğim tecrübeler ile aklınızda kalan soru işaretlerini kaldırmaya çalışıcam.Yine mesleğimden dolayı teknolojiyi yakından takip ederken güncel teknoloji bilgileri sizler ile paylaşırım.
Blogumu Takipte kalmanızı Tavsiye eder , iyi günler Dilerim.
Yazar : Alihan Cibooglu

codlink

This Connection is Untrusted
Yea, I don't think so.
//LiNK

Go Up