Dobrý den, máte stejné zkušenosti z programování v arduinu s využitím knihoven? Potřeboval jsem jen nednu I2C master a po překladu halda chyb. Jak je možné uvolnit tak nefungující knihovnu?
Pokud máte v projektu více knihoven pracujících s I2C, mohou se navzájem rušit. Například některé knihovny mohou měnit základní Wire.h chování.
'''
#include <TinyWireM.h>
void setup() {
TinyWireM.begin();
}
void loop() {
TinyWireM.beginTransmission(0x3C);
TinyWireM.send(0x00); // Registrová adresa
TinyWireM.send(0x55); // Hodnota
TinyWireM.endTransmission();
_delay_ms(100);
}
'''
A chyb jako by zasel...
Pro příklad první z mnoha
§error: 'PORT_USI' was not declared in this scope§
V anglických sekcích fóra používejte angličtinu. Pokud jste obeznámeni s některým z jazyků na International - Arduino Forum , můžete tam psát.
V případě potřeby použijte překladač Google Translate podobný
Opravil jsem vaši chybu s kódovými značkami (''' místo ```)
Vaše téma nenaznačuje problém s IDE 2.x, a proto bylo přesunuto na vhodnější místo na fóru.